MRM Foods Catering to dieta prosto pod Twoje drzwi‼️ Pół roku ciągłej pracy nad MENU, SMAKIEM , ESTETYKĄ tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych. I jest ‼️ Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój Catering Dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna
Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznemu środowisku
Catering możemy zapakować w pudełka tradycyjne lub za dodatkową opłatą w opakowania biodegradowalne z trzciny cukrowej. Każdy posiłek jest przemyślany, przetestowany oraz zatwierdzony przez dietetyka klinicznego oraz przeze mnie ;) Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców.
Do przyrządzania posiłków nie używamy warzonej soli, rafinowanych olejów oraz innych przetworzonych produktów.
Korzystając z rad specjalistów i nie narzucając w żaden sposób moich sposobów na odżywianie, mam dla Was (aż‼️) 6 diet do wyboru. Wiem, że ile osób, tyle sposobów odżywiania, tyle nietolerancji i problemów zdrowotnych.
A więc w ofercie mamy diety:
wege, basic, power, fitness, gluten and dairy free oraz perfect.

MRMFood Catering to dieta prosto pod Twoje drzwi‼️ Pół roku ciągłej pracy nad MENU, SMAKIEM , ESTETYKĄ tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych. I jest ‼️ Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój Catering Dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna. Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznemu środowisku.
Catering pakujemy w pudełka biodegradowalne z trzciny cukrowej Każdy posiłek jest przemyślany, przetestowany oraz zatwierdzony przez dietetyka klinicznego oraz przeze mnie ;) Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców. Do przyrządzania posiłków nie używamy warzonej soli, rafinowanych olejów oraz innych przetworzonych produktów. Korzystając z rad specjalistów i nie narzucając w żaden sposób moich sposobów na odżywianie, mam dla Was (aż‼️) 6 diet do wyboru. Wiem, że ile osób, tyle sposobów odżywiania, tyle nietolerancji i problemów zdrowotnych. A więc w ofercie mamy diety: wege, basic, power, fitness, hashimoto oraz perfect. Ponieważ wkrótce pojawią się kolejne diety i to niebanalnie zapakowane.

MRM Foods

Catering dietetyczny

Pomysł na stworzenie cateringu dietetycznego pojawił się z chęci pomagania ludziom w wyjściu z chaosu, jaki panuje w ich życiu, kiedy jedzą nieregularnie, bez planu i nie zwracając uwagi na to, skąd pochodzą produkty, które kupują. Wiem, jak łatwo i szybko można zaplanować perfekcyjne posiłki. Kiedy obserwuję metamorfozy moich klientek czuję, że pomysł na catering dietetyczny był potrzebny i mam ogromną satysfakcję z mojej pracy.

Małgorzata Rozenek-Majdan