Dieta sirtfood

Dieta sirtfood

SIRTFOOD

SIRTFOOD

CATERING DIETETYCZNY

Lekka dieta bogata w sirtuiny, polifenole i przeciwutleniacze, które mają za zadanie nie tylko wyszczuplić sylwetkę, ale również opóźniają proces starzenia.

ZAMÓW TĘ DIETĘ

Dieta popularna dzięki efektom osiągniętym przez Adele

SIRTFOOD to najmodniejsza ostatnio, lekka i zdrowa dieta wspomagająca odchudzanie. Rozpowszechniona dzięki efektom, które osiągnęła dzięki niej Adele. W odróżnieniu od innych znanych nam diet odchudzających, nie skupia się ona na ograniczeniach, a na wprowadzeniu do jadłospisu konkretnych produktów, które w połączeniu z obniżoną wartością energetyczną diety dają niesamowite efekty.

Sama dieta składa się z trzech etapów, które w sumie trwają 2 tygodnie. Ostatni etap może być kontynuowany bez ograniczeń czasowych.

Przez pierwsze 3 dni dostarczamy tylko ok 800 kcal w 4 posiłkach (3 zielone koktajle + stały posiłek bogaty w związki sirtuinowe). Pomimo tak niskiej podaży kalorycznej nie powinniśmy czuć się osłabieni, ani głodni.
W kolejnych 4 dniach diety zwiększymy kaloryczność do ok 1200 kcal, także w 4 posiłkach, ale tym razem będą to 2 koktajle i 2 stałe posiłki. Na koniec tego etapu możemy utracić nawet do 3 kg masy ciała.
Trwa przez następne 7 dni i zakłada kaloryczność 1200, 1500 i 1750 kcal. Twórcy diety przewidzieli tutaj bogate w sirtuinowe produkty 3 stałe posiłki, 1 koktajl i dodatkowo słodką przekąskę. Jest to czas na podtrzymanie efektów z pierwszego tygodnia i wprowadzenia lepszych nawyków żywieniowych. Etap 3 może być kontynuowany jako codzienna dieta bez obciążeń w postaci nadmiaru pszenicy i nabiału.
Pierwszy
i drugi etap ze względu na duże ograniczenie wartości kalorycznej posiłków nie jest wskazany dla osób bardzo aktywnych fizycznie, kobiet w ciąży i karmiących piersią, cukrzyków, nastolatków oraz osób z insulinoopornością. Ogólnym przeciwwskazaniem do diety Sirt są przewlekłe choroby układu pokarmowego, nerek, oraz inne schorzenia wymagające indywidualnego planu żywieniowego. Dlatego przed rozpoczęciem diety Sirt zalecamy konsultację z lekarzem oraz jego opiekę podczas jej stosowania. Nasza Dieta Sirt stworzona jest dla osób zdrowych oraz chcących schudnąć.
  • Wyjątkowo smaczne

  • Wygodne zamówienia online

  • Szybkie dostawy
Ceny dla tej diety zaczynają się już od 65zł za 1 dzień.
Zamawiając online, dostawę pod drzwi otrzymasz w ciągu dwóch dni.
Aktualne menu znajdziesz zawsze klikając w ten przycisk:
AKTUALNE MENU

Zobacz też:

WRÓĆ DO MENU

już od 68,50 zł

DIETA DLA KONESERÓW

Dieta perfect

Jeśli wszystkie smaki to wciąż dla Ciebie
za mało. Ta dieta z pewnością Cię zadowoli.
Pozwól się zaskoczyć :)

DIETA PERFECT

już od 57,50 zł

DIETA BEZ LAKTOZY

Dieta gluten & dairy free

Bezmleczna dieta z ograniczoną ilością glutenu, wykluczająca pewne produkty z jadłospisu.

Dieta Gluten & Dairy Free

już od 57,50 zł

DIETA FITNESS

Dieta fitness

Dla osób dbających o swoją sylwetkę. Zdrowe, urozmaicone i smaczne posiłki pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu.

DIETA FITNESS