Dieta Sirtfood

Dieta Sirtfood

SIRTFOOD

SIRTFOOD

CATERING DIETETYCZNY

Lekka dieta bogata w sirtuiny, polifenole i przeciwutleniacze, które mają za zadanie nie tylko wyszczuplić sylwetkę, ale również opóźniają proces starzenia.

ZAMÓW TĘ DIETĘ

Dieta popularna dzięki efektom osiągniętym przez Adele

Przez pierwsze 3 dni dostarczamy tylko ok 800 kcal w 4 posiłkach (3 zielone koktajle + stały posiłek bogaty w związki sirtuinowe). Pomimo tak niskiej podaży kalorycznej nie powinniśmy czuć się osłabieni, ani głodni.
W kolejnych 4 dniach diety zwiększymy kaloryczność do ok 1200 kcal, także w 4 posiłkach, ale tym razem będą to 2 koktajle i 2 stałe posiłki. Na koniec tego etapu możemy utracić nawet do 3 kg masy ciała.
Trwa przez następne 7 dni i zakłada kaloryczność 1200, 1500 i 1750 kcal. Twórcy diety przewidzieli tutaj bogate w sirtuinowe produkty 3 stałe posiłki, 1 koktajl i dodatkowo słodką przekąskę. Jest to czas na podtrzymanie efektów z pierwszego tygodnia i wprowadzenia lepszych nawyków żywieniowych. Etap 3 może być kontynuowany jako codzienna dieta bez obciążeń w postaci nadmiaru pszenicy i nabiału.
Pierwszy
i drugi etap ze względu na duże ograniczenie wartości kalorycznej posiłków nie jest wskazany dla osób bardzo aktywnych fizycznie, kobiet w ciąży i karmiących piersią, cukrzyków, nastolatków oraz osób z insulinoopornością. Ogólnym przeciwwskazaniem do diety Sirt są przewlekłe choroby układu pokarmowego, nerek, oraz inne schorzenia wymagające indywidualnego planu żywieniowego. Dlatego przed rozpoczęciem diety Sirt zalecamy konsultację z lekarzem oraz jego opiekę podczas jej stosowania. Nasza Dieta Sirt stworzona jest dla osób zdrowych oraz chcących schudnąć.
  • Wyjątkowo smaczne

  • Wygodne zamówienia online

  • Szybkie dostawy

Ceny dla tej diety zaczynają się już od 69zł za 1 dzień.

Zamawiając online, dostawę pod drzwi otrzymasz w ciągu dwóch dni.

Aktualne menu znajdziesz zawsze klikając w ten przycisk:

AKTUALNE MENU

Zobacz też:

WRÓĆ DO MENU

już od 66 zł

DIETA POST WARZYWNO-OWOCOWY

Dieta post warzywno-owocowy

Podaż kalorii podczas diety zredukowana jest do 600-800 kcal. Dieta opiera się na warzywach niskoskrobiowych.

DIETA POST WARZYWNO-OWOCOWY

już od 53 zł

DIETA VEGE + FISH

Dieta Vege
+ Fish

Dieta opiera się na zasadach diety wegetariańskiej, ale dodatkowo wzbogacona jest
o ryby, które są źródłem białka i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

DIETA VEGE + RYBY

już od 65 zł

DIETA KETO

Dieta Keto

Dieta ketogeniczna polega na ograniczeniu spożywania węglowodanów przy jednoczesnym podniesieniu ilości tłuszczów i białka.

DIETA KETO