Dieta keto

0%
Białka
0%
Węglowodanów
0%
Tłuszczy

KETO

CATERING DIETETYCZNY

Dieta ketogeniczna polega na ograniczeniu spożywania węglowodanów przy jednoczesnym podniesieniu ilości tłuszczów i białka. Nasz plan zakłada 4 posiłki z łączną zawartością 25% białka, 10% węglowodanów i 65% tłuszczy.

Ze względu na małą podaż węglowodanów, nasz organizm zaczyna pozyskiwać energię z tłuszczu nagromadzonego w tkankach, a nie z glukozy, wchodząc w stan ketozy. W efekcie nie tylko spektakularnie chudniemy, ale mamy też bardzo dobre samopoczucie i czujemy się syci na dłużej.

ZAMÓW TĘ DIETĘ

Nasze jadłospisy pełne są świeżych niskowęglowodanowych warzyw, dobrej jakości tłustych ryb, mięs i serów, oraz kiszonek. W menu nie zabraknie też ketogenicznych deserów, bułek czy gofrów, które samodzielnie przygotowujemy na bazie wysokiej jakości nabiału i wyselekcjonowanych orzechów.

Ten sposób żywienia nie tylko pomaga schudnąć, ale może wspomagać leczenie niektórych chorób neurologicznych i nowotworowych. Jednakże ze względu na kontrowersyjną ilość możliwych skutków ubocznych oraz potrzebę dodatkowej suplementacji, zalecamy konsultację z lekarzem przed zastosowaniem diety ketogenicznej i opiekę lekarską podczas jej stosowania.

Ceny dla tej diety zaczynają się już od 71,50zł za 1 dzień.
Zamawiając online, dostawę pod drzwi otrzymasz w ciągu dwóch dni.

Aktualne menu znajdziesz zawsze klikając w ten przycisk:

AKTUALNE MENU

Zobacz też:

WRÓĆ DO MENU

już od 47 zł

DIETA WEGE + RYBY

Dieta wege + ryby

Dieta opiera się na zasadach diety wegetariańskiej, ale dodatkowo wzbogacona jest o ryby, które są źródłem białka i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

DIETA WEGE + RYBY

już od 45,90 zł

DIETA BEZ LAKTOZY

Dieta gluten & dairy free

Bezmleczna dieta z ograniczoną ilością glutenu, wykluczająca pewne produkty z jadłospisu.

Dieta Gluten & Dairy Free

już od 45,90 zł

DIETA FITNESS

Dieta fitness

Dla osób dbających o swoją sylwetkę. Zdrowe, urozmaicone i smaczne posiłki pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu.

DIETA FITNESS